Hodiny klavíra

Naučil som už nespočetne veľa dospelých a detičiek kreatívne hrať na klavíri svojou vlastnou metódou a darí sa mi navyše vytvárať pozitívny vzťah k hudbe (snáď) na celý život.

Teda nielen "tutoriálovo" hrať rádio hity, ale hudbe aj rozumieť. Práve porozumenie veci vedie k slobodnej, kreatívnej hre na klavíri pre radosť.

Odovzdám Vám svoje skúsenosti a vedomosti, ktoré som počas celého môjho doterajšieho života nadobudol. Mojim snom je privádzať ľudí bližšie ku klavírnej hudbe, ponúknuť kvalitné vedomosti a pevný základ ku kreatívnej hre na klavíri - vytvoriť pozitívny vzťah ku klavíru na celý život.

Pamätáte si, keď ste boli prváci na základnej škole? Tak v takom veku Mozart už napísal svoj prvý klavírny koncert. To už nestíhate ani s mojou pomocou. Avšak vedeli ste, že najstarší začiatočník mal 92 rokov, keď začal hrať na klavíri?

od 5 do 70 rokov, od úplných začiatočníkov až po profesionálnych klaviristov.

Naučím vás hrať na klavíri pre radosť s chuťou, vášňou a zároveň mať všetko pod kontrolou. Žiadne tutorialové bezduché hranie. Noty budete vedieť čítať za pár minút.Naučím vás vnímať hru na klavíri a hudbu ako umenie, ktoré budete milovať. Bude vašou súčasťou. Zaručujem vám kvalitné základy a pozitívny vzťah k hre na klavíri na celý život. Všetko vás naučím od úplného začiatku efektívnym spôsobom. Naučím vás správnym návykom, ako začať hrať už počas prvých hodín. To, čo vás iní naučia za rok, máte u mňa na prvých hodinách. Klamstvá typu: "Nemáte hudobný sluch, nemáte talent!" už zničili veľa snov naučiť sa hrať a svet prišiel o mnoho radosti.

Nepoddávajte sa strachu, jednoducho to so mnou vyskúšajte a dohodnite si prvú hodinu. Ďalšia je na vás. Je to iba o správnom návode a pochopení.

Hodiny klavíra sú spojené s hudobnou teóriou, ktorá ide ruka v ruke so skladbami, aby hodina zostala kreatívna a zábavná. Žiadna "vata" z teórie.

Je to iba o správnom návode a pochopení.

Hodiny klavíra sú spojené s hudobnou teóriou, ktorá pôjde ruka v ruke so skladbami, aby hodina zostala kreatívna a zábavná. Žiadna "vata" z teórie. Z teórie vždy iba toľko, koľko je pre vás nevyhnutné k porozumeniu skladieb, na ktorých budete aktuálne pracovať. Ak už na klavíri nejaký čas hráte, počas našich hodín zefektívnim vaše cvičenie a spoločne nájdeme návod k nacvičeniu akejkoľvek skladby. Zdokonalíte svoje čítanie z nôt a postupne ich začnete čítať ako čítate knihy. Ak ste na klavíri už niekedy hrali, spoločne znovu objavíme radosť a lásku k hre na klavíri. Spoznávajte so mnou charakter, príbeh a dej každej skladby, čím si k hudbe vybudujete ten správny vzťah. Budete jej totiž rozumieť. Zlepším vašu techniku hry a rozšírim váš repertoár. Teším sa na hodiny s vami!

Ako a kde prebiehajú hodiny klavíra? Možností je viac:

- Hodiny klavíra u vás doma (SK)
- Hodiny klavíra online
- Hodiny klavíra u mňa

V prípade bližších informácii a voľného miesta mi napíšte správu (v sekcii kontakt nájdete kontaktný formulár 🙂