Koncerty

Koncerty sú určené tiež pre mestské/obecné kultúrne podujatia, slávnostné večery, galavečery, firemné večierky a eventy najrôznejšieho druhu. Rád prídem aj k vám. Samozrejmosťou je prenosné elektrické klavírne krídlo, ktoré dotvorí profesionalitu každého podujatia. Napíšte mi správu. V sekcii kontakt nájdete kontaktný formulár.

Najbližší koncert - 2.3.2024 vo Fuge, Košice

Ďakujem, že ste boli súčasťou koncertov PIANO STORIES v Trnave a v Bratislave! 

Bez komerčných prívlastkov som priniesol umenie, kde každý našiel svoj príbeh. Piano stories boli koncerty, kde som príbehy vyrozprával hudbou. Emotívne okamihy, stovky ľudí, profesionálny zvuk a svetlá, nadšená odozva publika naplnila cieľ koncertov. 

🎹Nechýbalo nádherné koncertné klavírne krídlo Petrof od partnera koncertov – firmy Petrof. Ďakujem patrí tiež Mariánovi Varhaníkovi a jeho firme www.mypiano.eu (predaj a prenájom klavírov), ktorá sa postarala o zapožičanie nástroja, prenos, ladenie. Vďaka za krásny prednes poézie Miriam s básňou od Nikoly Kurimskej. 

Ďakujem vám tiež za trpezlivé čakanie v rade po koncerte, že ste si urobili so mnou fotku, podpísali si môj nový album, knihu a hlavne za vaše slová povzbudenia. Vaša reakcia ukázala, že umenie, klavírna hudba a prostredie koncertov rezonovali v našich dušiach. Veľká vďaka všetkým dobrovoľníkom za pomoc! 

🎥O toto video sa postaral Jaroslav Rybar. Zvuk vo videu je moja skladba Serenade z albumu Blessed. 

Teším sa na vás už čoskoro na ďalších koncertoch.

23.1.2023 som v Česku odohral svoj prvý veľký, takmer dvojhodinový koncert Piano stories, koncert zložený z tých najkrajších, najznámejších a najromantickejších klavírnych skladieb, ktorý nadväzuje na moje nové CD. 

Ohlasy na koncert boli neuveriteľné!

Niekoľko minútové standing ovation a vraj vôbec po prvý krát úplne vypredaná koncertná sieň Petrof Gallery .

Som veľmi vďačný a rád! A ten klavír Antonín Petrof…to bol pre mňa zážitok 🙂

Adam Prousek, zástupca 6. generácie rodiny Petrof spustil takto oficiálne do predaja pre český trh môj album Piano stories . Vďaka Adam! Bolo to super!

Verím, že sa čoskoro v Česku opäť vidíme. 

Norbert Daniš Koncert