Koncerty

Koncerty sú určené tiež pre mestské/obecné kultúrne podujatia, slávnostné večery, galavečery, firemné večierky a eventy najrôznejšieho druhu. Rád prídem aj k vám. Samozrejmosťou je prenosné elektrické klavírne krídlo, ktoré dotvorí profesionalitu každého podujatia. Napíšte mi správu. V sekcii kontakt nájdete kontaktný formulár.

Najbližšie verejné koncerty sú plánované na jeseň 2024.
Viac informácií a vstupenky už čoskoro.

Ďakujem, že ste boli súčasťou koncertov PIANO STORIES.

Bez komerčných prívlastkov som priniesol umenie, kde každý našiel svoj príbeh. Piano stories boli koncerty, kde som príbehy vyrozprával hudbou. Emotívne okamihy, stovky ľudí, profesionálny zvuk a svetlá, nadšená odozva publika naplnila cieľ koncertov. 

🎹Nechýbalo nádherné koncertné klavírne krídlo Petrof od partnera koncertov – firmy Petrof. Ďakujem patrí tiež Mariánovi Varhaníkovi a jeho firme www.mypiano.eu (predaj a prenájom klavírov), ktorá sa postarala o zapožičanie nástroja, prenos, ladenie. Vďaka za krásny prednes poézie Miriam s básňou od Nikoly Kurimskej. 

Ďakujem vám tiež za trpezlivé čakanie v rade po koncerte, že ste si urobili so mnou fotku, podpísali si môj nový album, knihu a hlavne za vaše slová povzbudenia. Vaša reakcia ukázala, že umenie, klavírna hudba a prostredie koncertov rezonovali v našich dušiach. Veľká vďaka všetkým dobrovoľníkom za pomoc! 

🎥O toto video sa postaral Jaroslav Rybar. Zvuk vo videu je moja skladba Serenade z albumu Blessed. 

Teším sa na vás už čoskoro na ďalších koncertoch.

„23.1.2023 som v Česku odohral svoj prvý veľký, takmer dvojhodinový koncert Piano stories, koncert zložený z tých najkrajších, najznámejších a najromantickejších klavírnych skladieb, ktorý nadväzuje na moje nové CD. 

Ohlasy na koncert boli neuveriteľné!

Niekoľko minútové standing ovation a vraj vôbec po prvý krát úplne vypredaná koncertná sieň Petrof Gallery .

Som veľmi vďačný a rád! A ten klavír Antonín Petrof…to bol pre mňa zážitok 🙂

Adam Prousek, zástupca 6. generácie rodiny Petrof spustil takto oficiálne do predaja pre český trh môj album Piano stories . Vďaka Adam! Bolo to super!

Verím, že sa čoskoro v Česku opäť vidíme. „

Norbert Daniš Koncert